13.58%
RRSO
8.00%
Oprocentowanie
10.00%
Prowizja
95.69 PLN
Rata
1148.28 PLN
Do spłaty
148.28 PLN
Całkowity koszt
Kalkulacja wykonana dla kwoty 1000 PLN oraz przy okresie spłaty 12 msc.

Szczegóły pożyczki:

Co to jest smartney?

Smartney to innowacyjna instytucja finansowa która łączy tradycyjną bankowość z uproszczonym system ubieganiem się o pożyczki. Właśnie dzięki temu stworzyli produkt, który zawiera w sobie cechy kredytu bankowego przy zachowaniu minimum formalności podczas udzielania pożyczki. Smartney ofertuje pożyczki do 60 tys. zł z terminem spłaty nawet do 5 lat. Będąc częścią Grupy Oney Bank firma ma zapewnione finansowanie, wiedzę oraz dościadczenie w sektorze bankowaym. Warto wspomnieć, że Grupa Oney Bank działa od 35 lat w 11 karajach i obsługuje 7,6mln klientów.

Czym Smartney wyróżnia się na rynku?

Firma jako jedna z niewielu odbiega od standardów pożyczek pozabankowych które charakteryzują się wysokim oprocentowaniem, ograniczoną kwotą udzielanej pożyczki oraz procesem który wymagał stosu dokumentów. Smartney tworzy nową jakość oferując klientom dopasowane i korzystne cenowo pożyczki na kwoty nawet do 60 tys. zł, który można uzyskać szybko oraz bez niepotrzebnych formalności a dzięki nowym technologią wszystko możesz załatwić za pomocą smartfona.

Do kogo jest skierowana oferta?

Oferta skierowana jest do osób w wieku 25-75lat posiadających rachunek bankowy. Klienci Smartney to ludzie ceniący swój czas i pieniądze, którzy jednoczeście poszukują prostych i klarownych rozwiązań finansowych.

W jaki sposób weryfikowana jest zdolność kredytowa?

Firma ocenia zdolność kredytową wykorzystując informacje udostępniane z baz danych, z których także kożystają banki oraz firmy pożyczkowe. Dokumenty dochodowe zastąpione zostały procesem zautomatyzowanej weryfikacji na podstawie rachunki bankowego, z tej opcji można skorzystać przy wnioskowaniu o pożyczkę. Dzięki zastosowanym technologią decyzja o przynaniu pożyczki zapada w ciągu nawet jednej minuty.

Po jakim czasie pieniądze pojawią się na moim koncie?

Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut).

Jakiech dokumentów potrzebuję?

Jedynym dokumentem, którego potrzebujesz do złożenia wniosku, jest Twój dowód osobisty.

 • Zalety pożyczki:


  • Minimum formalności
  • Szybka decyzja
  • Pieniądze w 30min na twoim koncie
  • Wcześniejsza spłata
  • Wysoka kwota pożyczki
  • Niskie RRSO
 • Wady pożyczki:


  • Sprawdza historię w BIK, KRD itp.
Ogólne warunki oferty
12 - 60 msc.
Termin spłaty
Brak PLN
Darmowa pożyczka
60000 PLN
Maks. kwota pożyczki
25 - 70 lat
Wiek
Ninejsze wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).