13.58%
RRSO
8.00%
Oprocentowanie
10.00%
Prowizja
938.17 PLN
Rata
5629.02 PLN
Do spłaty
629.02 PLN
Całkowity koszt
Błędne parametry, pożyczkodawca udziela pożyczkę na kwotę od 1000 do 60000 PLN oraz przy okresie spłaty 12 do 60 msc, powyższa kalkulacja została wykonana dla pożyczki na kwotę PLN przy okresie spłaty msc. Zmień parametry.

Szczegóły pożyczki:

Co to jest smartney?

Smartney to innowacyjna instytucja finansowa która łączy tradycyjną bankowość z uproszczonym system ubieganiem się o pożyczki. Właśnie dzięki temu stworzyli produkt, który zawiera w sobie cechy kredytu bankowego przy zachowaniu minimum formalności podczas udzielania pożyczki. Smartney ofertuje pożyczki do 60 tys. zł z terminem spłaty nawet do 5 lat. Będąc częścią Grupy Oney Bank firma ma zapewnione finansowanie, wiedzę oraz dościadczenie w sektorze bankowaym. Warto wspomnieć, że Grupa Oney Bank działa od 35 lat w 11 karajach i obsługuje 7,6mln klientów.

Czym Smartney wyróżnia się na rynku?

Firma jako jedna z niewielu odbiega od standardów pożyczek pozabankowych które charakteryzują się wysokim oprocentowaniem, ograniczoną kwotą udzielanej pożyczki oraz procesem który wymagał stosu dokumentów. Smartney tworzy nową jakość oferując klientom dopasowane i korzystne cenowo pożyczki na kwoty nawet do 60 tys. zł, który można uzyskać szybko oraz bez niepotrzebnych formalności a dzięki nowym technologią wszystko możesz załatwić za pomocą smartfona.

Do kogo jest skierowana oferta?

Oferta skierowana jest do osób w wieku 25-75lat posiadających rachunek bankowy. Klienci Smartney to ludzie ceniący swój czas i pieniądze, którzy jednoczeście poszukują prostych i klarownych rozwiązań finansowych.

W jaki sposób weryfikowana jest zdolność kredytowa?

Firma ocenia zdolność kredytową wykorzystując informacje udostępniane z baz danych, z których także kożystają banki oraz firmy pożyczkowe. Dokumenty dochodowe zastąpione zostały procesem zautomatyzowanej weryfikacji na podstawie rachunki bankowego, z tej opcji można skorzystać przy wnioskowaniu o pożyczkę. Dzięki zastosowanym technologią decyzja o przynaniu pożyczki zapada w ciągu nawet jednej minuty.

Po jakim czasie pieniądze pojawią się na moim koncie?

Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut).

Jakiech dokumentów potrzebuję?

Jedynym dokumentem, którego potrzebujesz do złożenia wniosku, jest Twój dowód osobisty.

 • Zalety pożyczki:


  • Minimum formalności
  • Szybka decyzja
  • Pieniądze w 30min na twoim koncie
  • Wcześniejsza spłata
  • Wysoka kwota pożyczki
  • Niskie RRSO
 • Wady pożyczki:


  • Sprawdza historię w BIK, KRD itp.
Ogólne warunki oferty
12 - 60 msc.
Termin spłaty
Brak PLN
Darmowa pożyczka
60000 PLN
Maks. kwota pożyczki
25 - 70 lat
Wiek
Ninejsze wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).