Specjalny krem

Jego bogaty skład pozwala odczuć ulgę i zmniejszenie dyskomfortu suchej i atopowej skóry już po pierwszym użyciu. Odżywiają i regenerują skórę, wzmacniając jej naturalną barierę hydrolipidową. Wyrób nie zawiera parabenów, barwników, substancji zapachowych ani sterydów.

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Opis Specjalny krem natłuszczający z serii Pharmaceris E Emotopic to preparat do pielęgnacji skóry suchej i atopowej. Pomaga łagodzić świąd i zapobiegać stanom zapalnym. Formuła kremu jest oparta na naturalnych olejach, które wzmacniają naturalną, ochronną barierę lipidową skóry.

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Opis Specjalny krem natłuszczający z serii Pharmaceris E Emotopic to preparat do pielęgnacji skóry suchej i atopowej. Pomaga łagodzić świąd i zapobiegać stanom zapalnym.

Zapalenie stawow podtrzymywania barku i dretwienie

Formuła kremu jest oparta na naturalnych olejach, które wzmacniają naturalną, ochronną barierę lipidową skóry. Dodatek wiążącego wodę hialuronianu sodu pomaga utrzymać właściwy stopień nawilżenia i utrzymać właściwe warunki, sprzyjające regeneracji podrażnionej Specjalny krem.

Zranic zlacze w folku ramion

Dawkowanie Nanieść krem Specjalny krem oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, powiek i ciała. Aplikować kilka razy dziennie na miejsca wymagające intensywnego natłuszczenia w okresie nasilonej suchości skóry np.

Działanie Specjalny, natłuszczający krem emolientowy Pharmaceris E Emotopic jest opracowany na bazie naturalnych olejów i hialuronianu sodu.

Bol stawow z osteochondrozy

Jego bogaty skład pozwala odczuć ulgę i zmniejszenie dyskomfortu suchej i atopowej skóry już po pierwszym użyciu. Łagodny krem natłuszczający pomaga łagodzić dolegliwości suchej, łuszczącej się skóry powiek, twarzy i całego ciała.

Krem wzmacnia właściwości barierowe naskórka, zapobiega stanom zapalnym oraz koi i łagodzi objawy podrażnienia takie jak: świąd, zaczerwienienie, pieczenie. Specjalna formuła zawierająca naturalne oleje przywraca zdolność skóry do ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.

Rekomendowany dla osób z atopowym zapaleniem skóry, bez ograniczeń wiekowych. Pełni funkcje pielęgnacyjne u osób w trakcie i po leczeniu dermatologicznym, jako uzupełniający preparat w miejscowej terapii sterydowej, w celu zapobiegania nawrotom nadmiernej suchości i AZS. Długotrwale natłuszcza i nawilża, zmniejszając uczucie dyskomfortu oraz suchości i szorstkości skóry już po 1 aplikacji.

Hialuronian sodu zawarty w kremie zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry oraz stwarza optymalne warunki do naturalnego procesu regeneracji, łagodząc dolegliwości towarzyszące nieprawidłowym zmianom skórnym. Wyrób nie zawiera parabenów, barwników, substancji zapachowych ani sterydów.

MOJE UKOCHANE KOSMETYKI! 😍 Top 5 kosmetyków, bez których nie wyobrażam sobie życia